MALCILAR TEKSTİL

HAKKIMIZDA

Örme kumaş sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve güvencemizle, yenilenmiş vizyonumuz, genç ve dinamik ekibimiz ve son teknoloji yuvarlak örme makinelerimiz ile yüksek kaliteli kumaşlar üretmek için yola çıktık. 

Amacımız müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı servisle, uygun fiyatla, yüksek kalitede, sürekli gelişen ve değişen trendlere uygun, uluslararası standartlarda kumaşlar üretmektir.

Mesleki etik ve ilkelerden taviz vermeden, teknoloji ile deneyimi harmanlayarak kaliteli ve çağdaş üretimi ilke edinmiş olan Malcılar Tekstil, her zaman alanında saygın ve güvenilir bir yere sahip olmuştur.

1964 yılından bu yana havlu, dokuma, örme, iplik üretimleri, ayrıca boya ve baskı işletmeleri çalıştırmış ve hali hazırda sadece yuvarlak örme işletmesi operasyonları ile tekstil sektöründe önemli bir konuma sahip olan Malcılar Tekstil A.Ş., 2022 yılı itibari ile 4.kuşak sinerjisiyle sektördeki varlığını devam ettirmektedir.

Gelişen teknoloji ve değişen dünyaya paralel olarak yenilenen çağdaş ve dinamik yapımızı; yılların bilgi birikim ve tecrübesiyle birleştirip günümüz çağının trendlerine uygun üretimler yaparak ve bu doğrultuda sürekli büyüme ve gelişmeye açık bir şekilde sağlıklı adımlarla ilerliyoruz.

 

Her daim yenilikçi ve ilerici hedeflerimiz, değerlerimiz ve stratejilerimiz doğrultusunda:

  • Kaliteli ürün ve hizmetler sunarak,
  • Topluma ve çevreye karşı azami derecede duyarlı ve saygılı olarak,
  • İş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak,
  • Her zaman etik değerler çerçevesinde verimli ve sürdürülebilir iş sonuçlarına ulaşmaya gayret ediyoruz.
Ödüllerimiz

( 0 +)

Çalışan

( 0 +)

Lorem Ipsum

( 0 +)

Malcılar Tekstil

MİSYONUMUZ

Gelişen teknolojiye ve modern çağa en uygun bir şekilde çevreye ve doğaya duyarlı üretimler yaparak, birinci önceliğimiz olan çalışan ve müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden, sektörde kalitenin adresi olmak için hiç durmadan çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörün nabzını tutan ilerici bir bakış açısıyla, kaliteyi ve iş ortaklarımızın memnuniyetini hedef alarak, insani ahlak ve değerlerimizden ödün vermeden, doğru ve sağlam adımlarla ilerleyerek ülkemizde ve dünyada aranan bir marka olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini her zaman ön planda tutan bir anlayış içinde, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve evrensel kalite standartlarında üretim yaparak kalite çizgisini her daim en üst seviyede tutan, çalışanlarına değer veren, topluma ve çevreye saygılı bir yaklaşımla örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.